WIWI – komunikacja dwukierunkowa

WIWI to system tourguide, który pozwala na rozmowę grupy osób przy użyciu urządzenia będącego jednocześnie nadajnikiem i odbiornikiem. To niewielkie i lekkie urządzenie jest oparte na cyfrowej transmisji audio i umożliwia komunikację pełnodupleksową 3 osób i transmisję do 256 osób (1 kanał).

WIWI nadaje się do użytku w halach produkcyjnych, w trakcie szkoleń i oprowadzania po obiektach. To doskonałe rozwiązanie dla organizatorów eventów i służb ratowniczych. Model ten cenią sobie również trenerzy różnych dyscyplin sportowych. W domu można używać WIWI jako elektronicznej niani.

WIWI pracuje w częstotliwości 2,4GHz i ma do wyboru 4 kanały.

Komunikacja za pomocą WIWI jest czysta i pozbawiona zakłóceń. Zasięg, w jakim może pracować WIWI to 30 m w pomieszczeniach i do 100 w otwartej przestrzeni. WIWI jest wygodnym i lekkim urządzeniem (39 gram), przypinanym na klipsie i/lub wieszanym na smyczy.

WIWI to system tourguide, który jest w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dwukierunkowa komunikacja i czysty dźwięk bez zakłóceń czynią ten model jednym z najczęściej polecanych przez profesjonalistów w zakresie systemów 2-kierunkowych.

Marka i model Seyoung WiWi
typ, częstotliwość cyfrowy tourguide, 2-kierunkowy w pełnym dupleksie, 2,4 GHz
przedział cenowy (PLN za 1 odb.) do 750
główne zastowanie, cechy mobilny system konferencyjny, łączność w 2 kierunkach
inne zastosowania szkolenia, zwiedzanie, dyskusje grupowe (system dyskusyjny), organizacja eventów (służby porządkowe), catering, edukacja, tłumaczenia, sport
dodatkowe cechy tryb pracy 1 – kierunkowe, tryb pracy 2-kierunkowej, 2 kierunkowej w pełnym dupleksie, zarządzanie dostępem do głosu (poprzez urządzenie master)
częstotliwość radiowa 2,4 GHz
ilość kanałów 4
maks. kanałów w symult. użyciu 4
zasięg 30-80 m
czas pracy 8h (tryb master) / 12h (tryb slave)
bateria wbudowana, litowo-polimerowa
czas ładowania do 2h (ładowarka lub port USB)
waga (z bateriami) 39 g
wymiary (mm) 65x32x22
typowe zestawy z ładowarką walizkową na 30 sztuk urządzeń,z ładowarką na 10 sztuk urządzeń

zamów wycenę

Kategorie: , , ,

WiWi