Tourguide – podstawy

Systemy tourguide dla turystyki i biznesu

Praca przewodnika turystycznego jest pasjonująca, ale zdarzają się niedogodności w trakcie jej wykonywania. Przemawianie do grupy uczestników wycieczki w zatłoczonych miastach, muzeach czy innych miejscach jest utrudnione przez dźwięki. Próby przekrzyczenia wszystkich nie tylko robią nie najlepsze wrażenie, ale i narażają zdrowie.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich tych, którzy pracują głosem: przewodnicy turystyczni, tłumacze, szkoleniowcy i trenerzy biznesu. Oferujemy bezprzewodowe systemy tourguide renomowancyh firm: Okayo, Sennheiser, PZent.

Nadajniki i odbiorniki w systemach tourguide, które oferujemy, wyróżniają się niewielką wagą i prostą, intuicyjną obsługą.Sprzedawane przez nas systemy tourguide są solidne i trwałe.

Z czego składa się system tourguide?

W skrócie, tour guide system składa się z kieszonkowych odbiorników i nadajnika radiowego krótkiego zasięgu. Niektóre modele tour-guide można rozbudowywać o dodatkowe komponenty służące do konferencyjnych tłumaczeń symultanicznych.

Pracuje on w zakresie 863-865 MHz lub 2,4 GHz (cyfrowy tourguide system).

Dla użytkowników obsługa systemu tourguide nie stanowi żadnego problemu. Nie ma zatem obawy, że uczestnicy wycieczki będą zgłaszać kłopoty z użytkowaniem.

Gdzie znajdą zastosowanie systemy tourguide?

Z systemów tourguide korzystają często przewodnicy podczas oprowadzania wycieczek. Urządzenia znacznie poprawiają komfort pracy przewodnika, zaś uczestnicy wycieczki są w stanie wszystko usłyszeć i zrozumieć, bez uciążliwego przebijania się przez tłum, by znaleźć się w pobliżu przewodnika.

Systemy tourguide sprawdzają się również w biznesie i przemyśle – gdy oprowadza się grupę po firmie (także po hali produkcyjnej, gdzie hałas bywa uciążliwy). System tourguide znakomicie wypełni swoje zadanie także w trakcie szkoleń w firmie produkcyjnej oraz w trakcie tłumaczeń symultanicznych (np. podczas konferencji, oficjalnych wizyt).