Okayo WT-350

Okayo WT-350 to nowy model prostego i niezawodnego systemu tourguide dla turystyki. Charakteryzuje się, podobnie jak prostsza wersja – WT-320, idealną jakością transmisji głosu, genialną łatwością obsługi i jak zwykle w przypadku Okayo – najwyższą jakością wykonania.

Zarówno nadajnik jak i odbiornik zasilany jest 1 akumulatorem AA, który może też być zastąpiony baterią jednorazową. Jedna zmiana zasilania starcza na ponad 18 godzin pracy. To wyjątkowo długi czas jak na modele zasilane 1 „paluszkiem”.

W przypadku bezczynności trwającej więcej niż 20 minut odbiorniki WT-350 wyłączają się automatycznie aby zaoszczędzić pobór energii.

Model ten polecamy praktycznie wszystkim organizatorom turystyki, ale szczególnie tym potrzebującym niezawodnego i prostego w obsłudze sprzętu po przystępnej cenie. Trzysta-pięćdziesiątka posiada zoptymalizowane parametry w stosunku do flagowego modelu Okayo WT-300. 16 dostępnych kanałów z powodzeniem wystarczy nawet tłocznych lokalizacjach, a 18 godzin pracy na 1 baterii usatysfakcjonuje nawet bardziej zapracowanych pilotów i przewodników.

Cena odbiornika WT-350R plasuje się między bliźniaczym 320R a flagowym WT-300R.

Waga

Odbiornik wraz z baterią waży tylko 70 gram. Podobnie nadajnik. Komplet sprzętu dla całej 50-osobowej wycieczki mieści się w torbie o rozmiarach torby na laptopa (TB-350) i razem z akcesoriami nie przekracza wagi 4 kg.

Zasięg

Według testów wykonanych w Polsce zasięg Okayo WT-350 w otwartym polu to ok. 100 metrów.

WT-350 dysponuje 16 kanałami i wykorzystuje technologię szerokopasmową (wideband audio) co skutkuje jakością transmisji bliską oryginalnemu brzmieniu głosu.

Odbiornik Okayo WT-350R posiada wyświetlacz wskazujący numer kanału oraz poziom baterii.

Ładowanie akumulatorów

Do modelu WT-350 można dokupić walizę-ładowarkę HDC-324. Umożliwia ona jednoczesne ładowanie 24 sztuk WT-350. Waga 2,5 kg.

 

Kategorie:

wt350