All posts tagged Włochy

ecogreentoursecogreentours.eu

Biuro podróży oferujące zwiedzanie najróżniejszymi środkami lokomocji: meleksami, Segway’ami, na rowerach lub nawet skuterami marki „Vespa”. W krótkim czasie i w komfortowych warunkach poznamy wiele ciekawych miejsc oraz ich historię. Firma wydzierżawiła od nas system audioguide Okayo AT-100 dla turystów zwiedzających miasto w meleksach od grudnia 2014.

italy-tour-operatoritalytouroperator.com

Pro Italy Tour Operator to biuro incoming obsługujące biura podróży z całego świata. Świadczy swoje usługi wszystkim zainteresowanym pobytem we Włoszech, a zwłaszcza w Rzymie. Organizuje wycieczki dla małych jak i dużych grup, a także osób prywatnych uwzględniając przy tym potrzeby, budżet oraz inne wymagania swoich klientów. Agencja zakupiła Okayo WT-300 w styczniu 2015.

golffreizeitzentrum-rossau.at

Pierwszy publiczny obiekt do nauki gry w golfa w Tyrolu jest oddalony o parę minut samochodem od centrum Innsbrucka. Wśród zieleni i z pięknym widokiem na góry można od rana do wieczora doskonalić swoje umiejętności. Obiekt jest wyposażony w system Okayo WT-300 od stycznia 2014.