All posts tagged Polska

Firma Pana Krzysztofa zajmuje się obsługą największego polskiego operatora turystycznego – Rainbow Tours w zakresie oprowadzania i pilotowania wycieczek zagranicznych. Rocznie firma obsługuje ponad 50000 turystów na 4 kontynentach. Zanim Państwo Bednarek zdecydowali się na wybór Okayo WT-300 przez prawie 2 lata sprawdzali różne dostępne modele systemów. Żaden jednak nie spełniał do końca ich wysokich wymagań i dopiero WT-300 okazał się być najlepszym rozwiązaniem dla tak wymagającego klienta.

Tourist Polska

touristpolskatourist.pl

Tourist Polska to biuro podróży świadczące kompleksowe usługi w zakresie indywidualnego i grupowego ruchu turystycznego od 1997 roku. Biuro oferuje pełen zakres usług turystycznych poczynając od rezerwacji biletów, a na organizacji kompleksowych usług turystycznych kończąc. Posiada bogate doświadczenie w realizowaniu specjalnych zamówień opracowywanych na życzenie klienta. Tourist Polska korzysta z systemu tourguide Okayo WT-300 od kwietnia 2014.

shalom travel

SHALOM TRAVEL SERVICE to biuro podróży zajmujące się turystyką przyjazdową (incoming). Obsługuje 18.000 turystów rocznie – głównie grupy z Izraela przyjeżdżające do Polski zarówno w celach turystycznych jak i zwiedzenia Miejsc Pamięci. Pierwszego zakupu systemu tourguide Okayo WT-300 dokonano w marcu 2014, a później rozszerzano o kolejne jednostki.

Erkado

erkadoerkado.pl

ERKADO to jeden z liderów w produkcji drzwi w Polsce. Od 2010 roku ERKADO obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic. Innowacyjność, elastyczność technologiczna oraz stawianie nowych rynkowych wyzwań pozwalają cieszyć się produktami o wysokiej jakości za rozsądną cenę. Firma używa systemu tourguide Okayo EJ-7 do oprowadzania gości swojej fabryki po linii produkcyjnej w warunkach podwyższonego hałasu od czerwca 2013.