All posts tagged Niemcy

kmkrkm-kulturreisen.de

Biuro podróży prowadzone przez dwóch historyków sztuki, których oferta zachwyci największych miłośników podróżowania i sztuki, u których ciekawość świata łączy się z chęcią otrzymania jak największej ilości rzetelnych informacji na temat nowopoznanych miejsc. KÖNIG & MEISER KULTURREISEN używają Okayo WT-300 już od lipca 2013.

Od ponad 1,5 roku pracujemy z systemem tourguide WT-300 i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Urządzenia są solidne i wytrzymałe. Większość naszych gości docenia dodatkową usługę jaką jest oprowadzanie z systemem do komunikacji. Otrzymujemy w związku z tym dużo pozytywnych opinii. Doceniamy Państwa jako niezawodnego partnera biznesowego. Informacja, zamówienia oraz wysyłka funkcjonują do tej pory bez zastrzeżeń.

Martin König

Steyrbioenergiesteyr.at

W celu ciągłego wytwarzania energii termicznej i elektrycznej z biomasy, Bioenergie Steyr utworzyła w Ramingdorf elektrociepłownię na biomasę. Elektrociepłownia zaopatruje sieć ogrzewania centralnego w Steyr i Ramingdorf w ciepło i dostarcza ekologiczny prąd do publicznej sieci elektrycznej. Przedsiębiorstwo korzysta z systemu Okayo WT-300 od lipca 2013, oprowadzając gości po swoich instalacjach przemysłowych.

Korzystamy z systemu tourguide WT-300, który sprawdza się u nas świetnie. Używamy go do oprowadzania klientów po naszej elektrociepłowni na biomasę, gdzie stojąc obok turbiny parowej i kotła parowego na biomasę jest bardzo głośno. Mimo to nasi klienci słyszą podczas oprowadzania każde słowo, jako że urządzenia bardzo dobrze przekazują głos.

Dr Andreas Oberhammer

ibccibc-cologne.com

International Baptist Church Cologne (Międzynarodowy Kościół Baptystów w Kolonii) to nowotestamentowy Kościół Jezusa Chrystusa, lokalny odłam chrześcijan, którzy są związani poprzez przymierze w wierze i we wspólnocie Ewangelii. Kościół ten, obejmujący ludzi z całego świata, jest samodzielną instytucją, działającą poprzez procesy demokratyczne, gdzie wszyscy członkowie zboru są w równym stopniu odpowiedzialni. Kościół zakupił system tourguide Okayo WT-300 w grudniu 2014.

bauckhofbauckhof.de

Eduard “dziadek” Bauck już w 1932 roku jako pierwszy przestawił swój zakład na biologiczno-dynamiczny sposób gospodarowania: długo zanim pojęcia eko oraz bio weszły do użycia. Dziś na terenie Pustaci Luneburskiej w trzech gospodarstwach żyją i pracują trzy pokolenia rodziny Bauck. System Okayo WT-300 zakupiono w lutym 2015 w celu oprowadzania gości po zakładzie.

inactioinactio.de

Firma świadcząca usługi z branży IT, która już od 20 lat jest solidnym partnerem dla przemysłu, opieki zdrowotnej, handlu i wytwórczości, budownictwa oraz administracji publicznej. Inactio GmbH zakupiło system Okayo EJ-7 dla swojego klienta w grudniu 2014.

almadinaislamische-federation-rosenheim.com

Federacja prowadzi meczet Al-Madina, który jest jednym z wielu meczetów w Rosenheim. Służy on Muzułmanom przede wszystkim do wspólnej modlitwy, ale także jako miejsce nauki oraz zabawy dla młodszych i starszych dzieci. Federacja zakupiła system do tłumaczeń Okayo EJ-7 w sierpniu 2014.