All posts tagged Austria

OEOM Ovalomnibusmuseum.atOmnibusreisen

„Naprzód z przeszłością” to motto muzeum omnibusów, które oczarowuje historią podróżowania omnibusami z lat 50-ych, 60-ych oraz 70-ych. W oryginalnie odrestaurowanych pojazdach można poczuć powiew przeszłości. Atmosfera dawnych czasów zaspokaja pragnienie podróżowania w czasie. Zakup systemu tourguide Okayo WT-300 został dokonany za pośrednictwem Pana Thomasa Thalmayr’a w lutym 2015.

secessionsecession.at

Stowarzyszenie Artystów Secesja Wiedeńska zostało założone w 1897 roku. W 1898 miała miejsce pierwsza wystawa i jeszcze w tym samym roku wybudowano pierwszy budynek secesji zaprojektowany przez Josepha M. Olbricha. Dziś Secesja to najstarszy, poświęcony sztuce nowoczesnej, niezależny dom wystawowy. Program wystaw jest ustalany przez artystów w sposób demokratyczny i zgodnie z artystycznym punktem widzenia. Głównym celem jest prezentacja aktualnych projektów sztuki austriackiej oraz międzynarodowej. Zwiedzający używają słuchawek jednorazowych SJ-1 od stycznia 2015. Media Expo jest jednym ze sponsorów rzeczowych Stowarzyszenia.

oroundooroundo.com

Oroundo Mobile GmbH to eksperci w dziedzinach takich jak: komunikacja, media społecznościowe, marketing, zarządzanie i administracja, programowanie oraz sprzedaż. Od listopada 2014 wykorzystują na rzecz swoich klientów nasze słuchawki jednorazowe SJ-1.

oekparkoekopark.at

Ökopark Hartberg łączy takie obszary jak: badania naukowe, wytwórczość oraz doświadczenie w jeden wyjątkowy i innowacyjny model gospodarczy, który ukazuje, że ekologia i ekonomia, badania i praktyka oraz nauka i zabawa nie są przeciwieństwami, ale wzajemnie się wzmacniają. Firma wykorzystuje system audioguide AT-100 od lutego 2013.