System tourguide do oprowadzania w hałasie

Oprowadzasz gości po zakładzie produkcyjnym? Organizujesz szkolenia? Hałas w takich sytuacjach jest bardzo niesprzyjającym czynnikiem. Możesz ułatwić sobie pracę korzystając z systemu tourguide.

Posiadamy doświadczenie zarówno w doradztwie, jak i w sprzedaży systemów tourguide opartych o technologię radiową. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu nawet największy hałas panujący na hali produkcyjnej nie przeszkodzi w oprowadzeniu gości po Waszej firmie. Prowadzenie szkoleń także nie będzie wymagało podnoszenia głosu dzięki systemowi tourguide.

W zależności od budżetu i potrzeb zaproponujemy idealne rozwiązanie komunikacyjne.

  • Systemy tourguide – nie musimy podnosić głosu, nasi goście usłyszą wszystko co mamy do powiedzenia bez względu na to, jak duży hałas panuje wokół. Posiadamy także słuchawki z ochronkami, które pozwolą odizolować słuchaczy od szumu otoczenia.
  • Systemy tourguide full duplex – komunikacja dwukierunkowa. System ten daje możliwość komunikacji dwustronnej i możliwości dyskusji uczestników. Są to bezprzewodowe miniaturowe radia będące jednocześnie nadajnikami i odbiornikami.To rozwiązanie wymaga większego budżetu niż klasyczny system tourguide, ale daje też znacznie szersze możliwości komunikacyjne.