System tourguide dla tłumacza

Jeśli jesteś tłumaczem, lub pracujesz w sektorze B2B, systemy tourguide będą idealnym rozwiązaniem pomagającym w pracy. Oferujemy bezprzewodowe urządzenia przeznaczone do tłumaczeń symultanicznych i tzw. szeptanych. Zapewniają wysokiej jakości przekaz nawet na kilka języków jednocześnie.

YouTube Preview Image

Systemy tourguide dla tłumaczy oferujemy w 2 opcjach:

  • mobilne systemy tourguide do tłumaczeń, które pozwalają na pracę poza salą konferencyjną (np. Podczas wycieczek, na targach, delegacjach).Odbiorniki i nadajniki są zasilane za pomocą akumulatorków. Ponadto pakowane są w poręcznych walizkach pozwalających na zabranie ich tam, gdzie będą potrzebne. Te same walizki służą też często jako ładowarki do akumulatorków.
  • stacjonarne systemy tourguide to systemy mobilne rozbudowane o stacjonarne odbiorniki i nadajniki zasilane z sieci, a przeznaczone do w pełni profesjonalnej obsługi tłumaczy symultanicznych. Dodatkowo system stacjonarny wyposażony jest w mikrofony pulpitowe, słuchawki kryte dla tłumacza, ewentualnie także wzmacniacze antenowe i większą ilość mikrofonów bezprzewodowych. Tego typu rozwiązania chętnie wybierane są przez organizatorów konferencji, uczelnie, biura tłumaczeń i firmy dysponujące salami konferencyjnymi.

 

Dla osób pracujących dla top management mamy atrakcyjną ofertę systemów tourguide, które wyróżniają się nie tylko najnowocześniejszą technologią, ale także dizajnerskim wyglądem i są wykonane z najwyższej jakości materiałów.Sprzęt marki Pzent nosimy bezpośrednio na uchu, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.Dostępne są wymienne nakładki douszne, co zachowuje higienę użytkowania.

Systemy tourguide dla top management i tłumaczy są proste w obsłudze, a dźwięk czysty i bez najmniejszychzakłóceń.