Systemy tourguide dla przewodników, idealne do oprowadzania

YouTube Preview Image

Praca w turystyce najczęściej wynika z ogromnej pasji. Jak w każdym zawodzie wymagającym operowania głosem, w pracy przewodnika turystycznego istnieje obawa powikłań zdrowotnych wynikających ze zbyt dużego obciążenia strun głosowych.

O głos warto dbać – to nim pracuje przewodnik turystyczny, pilot i organizator wycieczek. Tradycyjne wzmaczniacze głosu – tzw. krzykaczki to kiepski pomysł. Nie da się jej wykorzystać w muzeum czy kościele.

Rozwiązaniem dla przewodników turystycznych są systemy tourguide. Kupują je nie tylko biura podróży czy duże korporacje, ale również indywidualni przewodnicy turystyczni. Systemy tourguide cieszą się coraz większą popularnością w branży turystycznej. Dzięki systemom tourguide oprowadzenie wycieczki nawet po najbardziej hałaśliwym miejscu nie będzie żadnym problemem.

Również dla uczestników wycieczki, co wcale nie mniej ważne, zwiedzanie z systemem tourguide jest o wiele bardziej wygodne i bezpieczne.
System do oprowadzania w dzisiejszych czasach staje się standardem podczas wielu wycieczek oraz w obiektach muzealnych. Turyści pytają o niego już na etapie wyboru wycieczki z oferty. Nikt nie chce tłoczyć się i przepychać, aby usłyszeć głos swojego przewodnika w muzeum lub na ulicy. Nie po to przecież jedzie się na wakacje. System oprowadzania tour-guide sprawia, że podczas gdy przewodnik opowiada – członkowie wycieczki nie tylko mogą stać czy iść w odległości kilkudziesięciu metrów od niego, ale swobodnie robić zdjęcia, kupować kawę, a nawet… korzystać z toalety – nie tracąc nic z jego opowieści.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną za nabór pilotów w biurze podróży, to wiesz że coraz trudniej znaleźć odpowiednie osoby, które są w stanie sprostać tej odpowiedzialnej pracy. Oferując system dla przewodnika jak narzędzie pracy przyszłego pracownika Twoja oferta pracy zyskuje na atrakcyjności, albowiem pilot wie, że jego praca w Twojej firmie będzie po prostu… łatwiejsza!

System do oprowadzania to dla Twojej firmy również wymierna korzyść finansowa. Zwykle w popularnych atrakcjach turystycznych w Europie i nie tylko nie ma możliwość wstępu dla wycieczki bez systemu do oprowadzania. Oczywiście można wypożyczyć na miejscu – albo bezpośrednio w muzeum, albo w lokalnym oddziale sieciowej wypożyczalni. Zwłaszcza to pierwsze rozwiązanie jest jednak wyjątkowo nieopłacalne.

Jeśli jeszcze nie macie Państwo systemu dla przewodnika na własności, a zależy Wam na korzystaniu z niego – najekonomiczniejszym rozwiązaniem jest wypożyczenie go na miejscu w Polsce. Nawet uwzględniając dłuższy czas wypożyczenia będzie to i tak tańsza opcja. Jeśli planujecie zaś więcej niż 1 wycieczkę w miesiącu – warto wydłużyć okres dzierżawy systemu do oprowadzania tour guide do 1 m-ca (lub dłużej jeśli potrzeba) – gdyż będzie to dużo tańsze niż kilka osobnych wypożyczeni. Polecamy usługi dużych profesjonalnych wypożyczalni systemów dla przewodników, która mają do dyspozycji sprzęt takiego producenta jak np. Okayo Electronics. Jedną z nich można znaleźć na tej stronie: tourguidewynajem.pl

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego gorąco polecamy sprzedawane przez nas systemy tourguide. Są to urządzenia lekkie, proste w obsłudze, a jednocześnie trwałe, dlatego stanowią doskonałą inwestycję na wiele lat.

Jeśli masz pytania o system tourguide – napisz. Odpowiemy na wszelkie pytania.